Sizin istediğiniz
gibi şekillenecek

Dolarınıza %40 net, garanti getiri Aegon Türkiye’de! Bir defada ödeyeceğiniz toplu paranıza 10 yıl sonunda getiri garantisi, üstelik gelir vergisi stopajı da bizden! Danışmanımızla Görüşün

Neden
Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası
Sahibi Olmalıyım?

Kazancınıza kazanç katmak için!

  • ABD Doları bazında net %40 getiri elde edersiniz
  • Ödediğiniz toplu primden çok daha yüksek hayat sigortası teminatına sahip olursunuz
  • Bir defada toplu olarak ödediğiniz 10 yıllık primin ilgili seneye düşen kısmı vergi indirimine tabi olacağından yasal sınırlar çerçevesinde ek kazanç sağlarsınız

Danışmanımızla Görüşün

Danışmanlık Hizmeti Bana Ne Sağlar?

Finansal risk ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için “Finansal planlama analiziniz” yapılmakta ve bu doğrultuda gelecekteki finansal refahınıza karşı size özel bir rapor oluşturulmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz ise size bu planlamayı en etkin biçimde yapma ve oluşan rapor sonuçlarına göre en uygun çözüm senaryolarını üretmek için tasarlanmıştır.

Bizim ile paylaştığınız tüm veriler size en iyi çözümü sunabilmek amacı ile işlenmekte olup tamamen KVKK çerçevesinde güvence altındadır ve 3. Partiler ile paylaşılmamaktadır.

Danışmanımızla
Nasıl Görüşeceksiniz?

İletişim bilgilerinizi ve aranmak istediğiniz zaman aralığını aşağıda yer alan form aracılığı ile bizimle paylaşırsanız, danışmanlarımız sizlerle iletişim kurarak, görüşme planlamasını yapacaktır.

Bugününüze güvence, yarınlarınıza değer katacak hayat sigortalarımızla ilgili detaylı bilgilendirme için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İl bilgisi, yüz yüze görüşmelerde danışmanımızın ve sizin daha rahat bir araya gelebilmesine olanak sağlar.

Yasal Uyarıyı Okudum. Kabul Ediyorum

Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası ile olur...

Aegon Deneyimi ve Güvencesi

Verileriniz Bizimle Güvende

İhtiyaca Uygun Çözüm Sunan Danışmanlık Alma Fırsatı