ROP 80 + 20 Hayat Sigortası

Hem karnım doysun hem de pastam dursun diyenlerdenseniz,
ROP 80 +20 Hayat Sigortası tam size göre!

ROP 80 + 20 Hayat Sigortası

Sevdikleriniz Güvende,
Primleriniz Cebinizde Kalsın!

ROP 80 + 20 Hayat Sigortası, sevdiklerinizle birlikte bugününüze ve yarınlarınıza finansal koruma sağlar. ROP 80 + 20 Hayat Sigortası, sigorta süresi içinde risk gerçekleşmezse, süre boyunca ödemiş olduğunuz primlerin tamamını Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı ve Prim Ödeme Teşvik Ödülü ile size iade eder. Aynı zamanda yaşam kaybı teminatı ile sevdiklerinize
finansal güvence sağlar.

Neden ROP 80 + 20 Hayat Sigortası Sahibi Olmalıyım?

Sevdikleriniz Güvende, Primleriniz Cebinizde Kalsın!

Prim iadeli hayat sigortası özelliği ile öne çıkan ROP 80+20 Hayat Sigortası ile hem güven içinde yaşarsınız hem de sigorta süresi sonunda risk gerçekleşmezse ödediğiniz primleri iade alırsınız.

Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı
Hayat Sigortanız ile kendi finansal geleceğinize de bir güvence bırakabilirsiniz. Sigorta süresi sonuna gelindiğinde risk gerçekleşmemişse "Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı" ile ödenen primlerin %80’ine, Prim Ödeme Teşvik Ödülü kapsamında ise ödenen primlerin %20’sine hak kazanarak süre sonunda ödenen primlerin %100'ünü iade alırsınız. Böylelikle süre sonunda param boşa gitti duygusu yaşamazsınız.

Devamı için...

Yaşam Kaybı Teminatı
Sevdiklerinize, ödediğiniz primlerden çok daha yüksek teminatlı finansal koruma sağlamanın getirdiği iç huzuru yaşarsınız.

Devamı için...

Prim Ödeme Teşvik Ödülü
Sigorta süresi içerisinde primlerinizi eksiksiz ödeyerek süre sonunda "Prim Ödeme Teşvik Ödülü" ile avantajlı bir fırsata sahip olabilirsiniz.

Devamı için...

Vergi Avantajı
Ödediğiniz primler vergi indirimine tabi olacağından yasal sınırlar çerçevesinde ek avantaj sağlarsınız.

Devamı için...

ROP 80 + 20 Hayat Sigortası ile süre boyunca finansal güvence süre sonunda ise primleriniz ödüllü bir fırsata dönüşür!

Detaylı Bilgi Almak İçin
Danışmanımızla Görüşebilirsiniz.

İl bilgisi, yüz yüze görüşmelerde danışmanımızla daha rahat bir araya gelebilmenize olanak sağlar.

Danışmanımızın sizi hangi zaman aralıklarında aramasını tercih edersiniz?

Yasal Uyarıyı Okudum. Kabul Ediyorum
Sizlere finansal koruma sağlayan Hayat Sigortanızı alanında uzman Finansal Güvence Danışmanlarımızla birlikte planlayabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti Bana Ne Sağlar?

Finansal risk ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için sizlere “Finansal Planlama Analizi” yapılmakta ve bu doğrultuda gelecekteki finansal beklentilerinize karşılık gelecek size özel bir rapor oluşturulmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz ise size bu planlamayı en aktif biçimde yapma ve oluşan rapor sonuçlarına göre en etkin çözüm senaryolarını üretmek için tasarlanmıştır.

Bizimle paylaştığınız tüm veriler size en iyi çözümü sunabilmek amacı ile işlenmekte olup tamamen KVKK çerçevesinde güvence altındadır ve üçüncü taraflar ile paylaşılmamaktadır.

Danışmanlarımızla online ya da yüz yüze görüşerek size sunulan Hayat Sigortası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.