Ödüllü Eğitim Hayat Sigortası

Eğitim güvencesi ve geleceğin huzuru bir arada!

Ödüllü Eğitim Hayat Sigortası

Birikim + Güvence
+ Eğitim + Ödül
Hepsi Bir Arada

Birikimlerinizi kendi birikimleri gibi değerlendiren ve çocuğunuzun eğitimi için günü geldiğinde kullanmanızı sağlayan Ödüllü Eğitim Hayat Sigortası ile tasarruflarınızı güvence altına alın, süre sonunda ise ödüllü bir kazanç elde etme imkanına sahip olun.

Neden Ödüllü Eğitim Hayat Sigortası Sahibi Olmalıyım?

Küçük küçük tasarruf etseniz bile bir araya gelmenin gücüyle birikimlerinize yüksek getiri kazanma imkanına sahip olmanın yanı sıra, birikimlerinize şimdiden değer katmaya başlayarak çocuğunuzun eğitim hayatını ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kâr Paylı Birikim Getiri Garantisi Teminatı
Ödüllü Eğitim Hayat Sigortasında yatırıma yönlendirilen primleriniz değerlenirken, sizlere %1 oranında getiri garantisi verilir.

Devamı için...

Yaşam Kaybı Teminatı
Ödüllü Eğitim Hayat Sigortası ile giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizin geleceğini finansal güvence altına alırsınız.

Devamı için...

Yıllık Eğitim Ödemesi
Poliçe başlangıç tarihi üzerinden 6 (yıl) geçmiş sigorta sahipleri, poliçesinden yıllık eğitim ödemesi almaya hak kazanır. Ödemeler sigorta süresi 10 yıl olan poliçelerde en fazla 5, sigorta süresi 15 yıl olan poliçelerde en fazla 10 adet olarak belirlenebilir.

Devamı için...

Vergi Avantajı
Ödediğimiz primler vergi indirimine tabi olacağından yasal sınırlar çerçevesinde ek avantaj sağlarsınız.

Devamı için...

Zamanı, çocuğunuzun geleceği için ödüllü bir kazanca dönüştürme fırsatını yaşarsınız.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Danışmanımızla Görüşebilirsiniz.

İl bilgisi, yüz yüze görüşmelerde danışmanımızla daha rahat bir araya gelebilmenize olanak sağlar.

Danışmanımızın sizi hangi zaman aralıklarında aramasını tercih edersiniz?

Yasal Uyarıyı Okudum. Kabul Ediyorum
Sizlere finansal koruma sağlayan Hayat Sigortanızı alanında uzman Finansal Güvence Danışmanlarımızla birlikte planlayabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti Bana Ne Sağlar?

Finansal risk ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için sizlere “Finansal Planlama Analizi” yapılmakta ve bu doğrultuda gelecekteki finansal beklentilerinize karşılık gelecek size özel bir rapor oluşturulmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz ise size bu planlamayı en aktif biçimde yapma ve oluşan rapor sonuçlarına göre en etkin çözüm senaryolarını üretmek için tasarlanmıştır.

Bizimle paylaştığınız tüm veriler size en iyi çözümü sunabilmek amacı ile işlenmekte olup tamamen KVKK çerçevesinde güvence altındadır ve üçüncü taraflar ile paylaşılmamaktadır.

Danışmanlarımızla online ya da yüz yüze görüşerek size sunulan Hayat Sigortası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.