Sizin istediğiniz
gibi şekillenecek

Primler sizden! Çocuğunuzun eğitim masrafları bizden! Siz çocuğunuzun bugünleri için birikim yaparken, biz onun yarınları için eğitim güvencesi sağlayalım Danışmanımızla Görüşün

Neden
Eğitim İçin Hayat Sigortası
Sahibi Olmalıyım?

Siz birikiminizi büyütün, biz çocuklarınızın finansal geleceğini!

  • Okul taksitlerini -yüksek getiri oranları ve kar paylaşımı ile büyüyen- birikimleriniz içinden ödeyerek bir yandan çocuğunuzun iyi eğitim almasını garanti altına alırken diğer yandan peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz
  • Süre boyunca ödeyeceğiniz sigorta primlerinin toplamına denk gelen hayat sigortası teminatına sahip olursunuz
  • Sigortalının malul olma ihtimaline karşı sağlanan prim ödeme güvencesi sayesinde ilgili tarihten itibaren süre sonuna kadar tüm primler Aegon Türkiye tarafından ödenme olanağına sahip olursunuz
  • Ayrıca prime ara verme özelliği ile Aegon Türkiye olası zor zamanlarınızda yanınızda
  • Ödediğimiz primler vergi indirimine tabi olacağından yasal sınırlar çerçevesinde ek avantaj sağlarsınız

Danışmanımızla Görüşün

Danışmanlık Hizmeti Bana Ne Sağlar?

Finansal risk ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek için “Finansal planlama analiziniz” yapılmakta ve bu doğrultuda gelecekteki finansal refahınıza karşı size özel bir rapor oluşturulmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz ise size bu planlamayı en etkin biçimde yapma ve oluşan rapor sonuçlarına göre en uygun çözüm senaryolarını üretmek için tasarlanmıştır.

Bizim ile paylaştığınız tüm veriler size en iyi çözümü sunabilmek amacı ile işlenmekte olup tamamen KVKK çerçevesinde güvence altındadır ve 3. Partiler ile paylaşılmamaktadır.

Danışmanımızla
Nasıl Görüşeceksiniz?

İletişim bilgilerinizi ve aranmak istediğiniz zaman aralığını aşağıda yer alan form aracılığı ile bizimle paylaşırsanız, danışmanlarımız sizlerle iletişim kurarak, görüşme planlamasını yapacaktır.

Bugününüze güvence, yarınlarınıza değer katacak hayat sigortalarımızla ilgili detaylı bilgilendirme için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

İl bilgisi, yüz yüze görüşmelerde danışmanımızın ve sizin daha rahat bir araya gelebilmesine olanak sağlar.

Yasal Uyarıyı Okudum. Kabul Ediyorum

Eğitim İçin Hayat Sigortası ile olur...

Aegon Deneyimi ve Güvencesi

Verileriniz Bizimle Güvende

İhtiyaca Uygun Çözüm Sunan Danışmanlık Alma Fırsatı